Gaggia Platinum Vision

Tehnilised andmed:

Mõõtmed 320 x 370 x 415 mm
Kaal 9,5 kg; Võimsus 1300W
Pumba rõhk 15 bar
Veepaagi maht 1,7 L
Kohvioapunkri maht 250 g
Jäätmesahtel 14 portsjonile
Materjal: ABS/Metall
Värv: roostevaba metall

Gaggia Platinum Vision - uus Gaggia Platinum Vision on hämmastav oma mugavuse ja disaini poolt. Puutetundlik ekraan annab võimaluse valida soovitud funktsiooni lihtsa näpu vajutusega. Vaikselt puudutates tassialust liigub see vajatud kõrgusele ja Te saate nautida kohvivalmistamise protsessi täielikult!

Tehnilised andmed:

Espresso Plus
Süsteem mis võimaldab reguleerida pressitavat rõhku kohvi valmistamisel, mille abil saab reguleerida vähema/rohkema tihedusega kohvi kreemat.

Milk Island
See täiendus on oluline eeskätt neile, kellele meeldib vahustatud piim. Olenemata sellest, kas soovitakse espresso macchiato`t, cappuccino`t, latte macchiato`t või mõnda muud kohvijooki, kulub kreemja vahu valmistamiseks vaid mõned sekundid. Kann on kauni disainiga ja seda on ahvatlevalt lihtne kasutada: vahustamiseks tuleb kannu kallata sobiv kogus piima ja aktiveerida aur.


Kohvikanguse elektrooniline programmeerimine tassi kohta - ainult ühe liigutusega saate valmistada kohvi vastavalt oma maitsele, lahjemat või kangemat lihtsalt nuppu keerates.

Eemaldatav keskvalmistamise osa
Automaatsed espressokohvimasinad on varustatud eemadatava keskvalmistamis osaga, mida on mugav puhastada kohvijääkidest.

Reguleeritav tassi asetamise alus
Elektrooniliselt kohandatav tassi asetamise alus on maagiline. Te peate vaid puudutama tundlikku nuppu, et valida ideaalset asendit ükskõik millise tassi või klaasi jaoks.

Tassi soojendus plaat


Jahvatatud kohvi annustamine
Võimaldav kasutada jahvatatud espressokohvi, käsitsi doseerimisel.

Eemaldatav veepaak
Võimalus täita veepaaki seda eemaldamata masina küljest.

Veefilter mis paigaldatakse veepaaki

Keraamiline kohviveski - kõrgetehnoloogiline innovatsioon, mida te vaevalt kuulele tänu selle vaiksemale häälele. Kohvi säilitab kõik oma orgaanilised omadused kindlustamaks parimat võimalikku maitset.

Digitaalne puutetundlik kontrollekraan (LCD)
Digitaalne puutetundlik menüü, milles saab programmeerida ja muuta kohvi temperatuuri, kangust ja kogust ja palju muud.

Automaatne sisse/välja lülitamise taimer

Rapid Steam
Tehnoloogia mis võimldab mõne sekundiga valmistada auru mille abil saab vahustada maitsva ja tiheda vahuga piima cappuccino valmistamiseks.

Pöörde platvorm
Espressokohvimasin on varustatud pööratava platvormiga 360° ulatuses.

Pöörlev piima vahustaja
Eksklusiivne piima vahustaja ja kuuma vee väljastaja mis võimaldam mugavalt valmistada kohvijooke.

Tahan osta

Coffeetea.info Shop