Saeco Primea Cappuccino Ring

Tehnilised andmed:

Mõõtmed 355 x 380 x 460 мм
Kaal 14 kg
Võimsus 1500 W
Pumba rõhk 15 bar
Veepaagi maht 2,0 L
Kohvioapunkri maht 350 g

Värv: hõbe-antracite

Saeco Primea Cappuccino Ring – täisautomaatne uue põlvkonna espressokohvimasin. Ei ole midagi võluvamat kui suured ideed täiuslikul kujul. Saeco Primea on meistriteos disainis ja uuendustes. Tähistades vaimustavaid hetki igal ajal.

Kõik meie arendatud ja disainitud Primea Cappuccino täisautomaatsed kohvimasinad pakuvad igale asjatundjale parimat tehnoloogias, disainis ja loomulikult maitses.

Lähemalvaatlusel märkate kohe, et meie arenenud disain ei ole pelgalt hea välimusega,vaid ka funktsionaalne igast vaatenurgast. Kõik masinad on valmistatudvastavalt kõrgetele nõudmistele kindlustamaks unikaalset naudingut.

Järgmised tehnilised omadused on parimaks tõendiks, et kõik need mudelid on pühendatud kohvile, mis sobib teie maitsele. Ükskõik, milline see ka on. Saeco-primea.com

Vaata video siin

Korpus on valmistatud suurendatud vastupidavusega kõrgtehnoloogilisest ABS plastikust.

Saeco Primea Cappuccino Ring:

Touch2Cappuccino - see on Saeco fantastiliselt unikaalne funktsionaalsus kahe cappuccino mugavaks paralleelseks valmistamiseks. Selles kohvi valmistamise kontseptsioonis hoitakse piima kohvimasina sisemuses.

Touch Lift – Reguleeritav tassi asetamise alus. Elektrooniliselt kohandatav tassi asetamise alus on maagiline. Te peate vaid puudutama tundlikku nuppu, et valida ideaalset asendit ükskõik millise tassi või klaasi jaoks.

Interface ring – Primea Cappuccino Ring`i puutepinnaks on käepärane klõpsatav navigeerimisratas. Tänu sellele liidesele piisab oma soovi edastamiseks ainuüksi ratta õrnast pööramisest. Liidesele on lisatud 24 tähemärki ja kaht tekstirida mahutav vedelkristallnäidik, millel enne valmistamist kuvatakse valitud kohvijook - see muudab naudingu veelgi magusamaks. Programmeeritavad 8 jooki:
teevesi
espresso
tavakohv
suur kohv
espresso macchiato
cappuccino
latte macchiato
vahustatud piim

Nanotechnology - Murranguliseks on nanotehnoloogia, mis teeb kohvimasina puhastamise väga kergeks. See rakendub igale osale, mis puutub kooku piimaga.

SBS - Saeco Brewing System - SBS kohvikanguse elektrooniline programmeerimine tassi kohta.
Parim on seda kirjeldada kui kroomitud roostevabast terasest juveeli. Ainult ühe liigutusega saate valmistada kohvi vastavalt oma maitsele, lahjemat või kangemat lihtsalt nuppu keerates.

Ceramic grinders - Keraamiline kohviveski - Kõrgetehnoloogiline innovatsioon, mida te vaevalt kuulele tänu selle vaiksemale häälele. Kohvi säilitab kõik oma orgaanilised omadused kindlustamaks parimat võimalikku maitset.

Rapid Steam® – Patenteeritud aurutootmise tehnoloogia piima ideaalseks vahustamiseks - Rapid Steam®, võimaldab teil mõne sekundiga valmistada maitsva tiheda ja õrna vahuga cappuccino.

Kuuma vee pihusti. Praktiline viis tee või taimetee valmistamiseks. Kui teil seda pihustit hetkel vaja ei lähe, võite selle peita kohvijaoturi taha.

Võimalik valmistada: ESPRESSO, CAFFE CREME, CAFFE AMERICANO, RISTRETTO, KAFFEE MACHHIATO, CAFFE LATTE, CAPPUCCINO, IRISH COFFEE, MOCHACCINO.

Tehnilised andmed:

Touch2Cappuccino – 2 cappuccino paralleelne valmistamine
Kahe tassitäie cappuccino/latte/macchiato üheaegne valmistamine
Nanotehnoloogia
SBS - kohvikanguse elektrooniline programmeerimine tassi kohta
Plõksuva pöördnupuga kokkupuutepind
Reguleeritav tassi asetamise alus
Kuuma vee pihusti
Keraamiline kohviveski
Opti – Dose reguleeritav kohvi kogus ühe tassi kohta 6,5 – 9,5
Saeco Aroma System kohvi eelvalmistusfunktsioon
Lisamahuti lahja kohvi jaoks
Eemaldatav kohvivalmistusmoodul
Auto Service Program pesu- ja puhastusprogramm
Auto Service Program katlakivi eemaldamise programm
Bon – Temp eelkuumutusega tassisoojenduspind
Kohvioamahuti maht 350 g
Kohvipaksusahtli mahutavus – 20 portsjonit
Eemaldatava veemahuti maht 2 L
Korpuse materjal – ABS plastik
Pumba rõhk 15 baari
Mõtmed (laius x sügavus x kõrgus) 355x460x380

Tahan osta

Coffeetea.info Shop