Water-Studio Shop Pro
LOGI SISSE
Kasutajanimi
Parool
Unustasin parooli
Otsi  


Tootekataloog  
Kohvimasinad
Kohvioad
Jaapani tee
Valge tee
Disainitee
Yerba Mate tee
Feng Shui Tee
Nõud ja aksessuaarid
Kohvisiirupid
Taiwani tee
Oolong Tee
Maitsekohvid
Must Tee
Aromatiseeritud must tee
Rooibos & Honeybush
Roheline tee
Aromatiseeritud roheline tee
Aromatiseeritud valge tee
Taimetee ja puuviljatee
Pu Erh Tee
Professionaalsed teed
Kalebassad ja bombillad
Avaleht :: Roheline tee :: China Lung Ching (Draakoni Kaev)

suurendada pilti...
suurendada pilti...
China Lung Ching (Draakoni Kaev)     (6 häält)
pane ostukorvi
Hind: 3.5 EUR


Kauba olemasolu laos: 50 tk.


China Lung Ching (Draakoni Kaev) - Hiina roheline tee

Pakend: 50g pakendis

See e-pood praegu ei tööta, ostke palun meie uues e-poes.

ROHELINE TEE – OSTA SIIT

Lung Ching (draakonite kaev või draakoni kaev) – kõige kuulsam Hiina roheline tee. Lung Chingi valmistatakse erinevates Hiina provintsides, kuid arvatakse, et see «põlvneb» Zhejiangi provintsist ja valmistati esmakordselt teelehtedest, mis korjati Xi Hu järve lähistelt kloostri istandustelt. Seega valmistatakse kõige paremat Lung Ching teed just selles piirkonnas ja nimetatakse Xi Hu Lung Ching . Selle tee, nagu ka kogu ümbruse nimi, kus see kasvab, on seotud legendiga, vastavalt millele inimesed, kes kaevasid siin kaevu, leidsid maa seest suure draakonikujulise kivi.

Lung Ching kuulub kevadteede hulka , mille puhul on kõige hinnalisem nende pungade varajane korje, millel on lehed oma nina juba pungadest välja pistnud. Kõiki operatsioone teostatakse käsitsi, need nõuavad suuri kogemusi ja ettevaatlikkust. Noorte õrnade teelehekeste sorteerimise, kokkukeeramise ja kuivatamise protsessist tuleb täpselt kinni pidada. Kõrgesordilisest Lung Chingist saab läbipaistva tee, millel on smaragdikarva õrn värv, orhidee tugev aroom ja värske küllastunud maitse. On mikroobide- ja vähivastase, toniseeriva ning immuunsüsteemi tugevdava toimega.

Lung Ching tee maitse ja ilu nautimiseks kasutatakse läbipaistvaid pokaale. Tee valatakse üle ligikaudu 85°C veega ja kaetakse kaanega, mis võetakse tee «lämbumise» vältimiseks ühe minuti pärast ära. Lung Ching teega tuleb peenetundeliselt ümber käia. Unikaalse aroomi säilitamiseks ei tohi seda tugevalt keeta ning maitse nautimiseks tuleb seda juua aeglaselt, väikeste lonksudega. Kuid need, kellel polnud tee valmistamisele kulutatud ajast ega tähelepanust kahju, saavad selle eest täiel määral tasutud, mitte ainult teejoomise ajal, vaid ka pärast seda. Tee jätab suhu kordumatu aroomi ja magusa «maitse meenutuse».


Hinnake kaupaOstukorv  
Tühi


Uudised  Küsitlus  
Millist kohvi te ostate?[ Tootekataloog | Ostukorv | EEK või EUR | Hinnakiri | Registreeru ]

Coffeetea.info 2005-2011