Water-Studio Shop Pro
LOGI SISSE
Kasutajanimi
Parool
Unustasin parooli
Otsi  


Tootekataloog  
Kohvimasinad
Kohvioad
Jaapani tee
Valge tee
Disainitee
Yerba Mate tee
Feng Shui Tee
Nõud ja aksessuaarid
Kohvisiirupid
Taiwani tee
Oolong Tee
Maitsekohvid
Must Tee
Aromatiseeritud must tee
Rooibos & Honeybush
Roheline tee
Aromatiseeritud roheline tee
Aromatiseeritud valge tee
Taimetee ja puuviljatee
Pu Erh Tee
Professionaalsed teed
Kalebassad ja bombillad
Avaleht :: Professionaalsed teed :: Professionaalne tee «PROGRAMMER» - Tee PROGRAMMEERIJATELE

suurendada pilti...
suurendada pilti...
Professionaalne tee «PROGRAMMER» - Tee PROGRAMMEERIJATELE     (4 häält)
pane ostukorvi
Hind: 2.5 EUR


Kauba olemasolu laos: 20 tk.


Professionaalne tee «PROGRAMMER» - Tee PROGRAMMEERIJATELE

Pakendis: 50 g

See e-pood praegu ei tööta, ostke palun meie uues e-poes.

Professionaalsed teed – OSTA SIIT

Professionaalne tee «PROGRAMMER» - on loodud spetsiaalselt programmeerijatele, parandab loogilist mõtlemist, suurendab töövõimet ja vähendab väsimust. Aitab säilitada töö ajal rahu ja hea enesetunde, osutades sellega positiivset mõju projekti edukale teostamisele kindlaksmääratud tähtajaks. Aitab teil luua loomingulise meeleolu, vabaneda rutiinist, lisab klientidega suhtlemisel enesekindlust.

«PROGRAMMER» - on hõrk, aromatiseeritud valge tee, mis teeb mõistuse selgeks ja keha reipaks ning tugevdab immuunsüsteemi. Tee koostisesse kuuluvad bambuse lehed, mis soodustavad organismi energeetilise tasakaalu taastumist ja südame töö paranemist. Kirsitükid – on kõrge P-vitamiinikompleksi ühendite sisaldusega. Soodustavad söögiisu ja seedimise paranemist. Kaneel – stimuleerib otsustusvõimet, aitab otsuste langetamise hirmust üle saada. Punane sandlipuu – eeterlike õlide allikas, on tugeva antiseptilise toimega. Aedmaasika tükid – on rikkad C-vitamiini ja foolhappe poolest. Normaliseerib ainevahetust ja kaitseb organismi viiruste eest. Vitamiinisegu tugevdab organismi ja parandab üldist enesetunnet.

Teed «PROGRAMMER» - soovitatakse juua terve päeva jooksul, enne tähtsate otsuste langetamist ja pärast pikaajalisi koormusi, stresse, mis on põhjustatud ajanappusest projekti lõpetamisel. See tee aitab teil taastada hingelise tasakaalu ja vabaneda üldisest väsimusest.

Valmistamisviis:
Tee kogus: 10-12 g/l
Vee temperatuur: 80-90°Ń
Valmistamise aeg: 2-3 min

Kasutusjuhend: 1. Tehke töös paus. 2. Tehke tee valmis. 3. Istuge mugavamalt. 4. Sulgege silmad ja hingake tee aroomi aeglaselt 3-5 korda sisse. 5. Jooge teed väikeste sõõmudega, väga, väga aeglaselt, kontsentreerudes selle maitsele ja aroomile. 6. Ärge kiirustage pärast tee otsasaamist silmi avama. 7. Kujutage oma teadvuses ette meeldivat ja rõõmustavat kujundit oma elust. 8. Häälestage ennast positiivsele ja edukale mõtlemisele. 9. Avage silmad ning asuge rõõmsalt ja teotahteliselt tööle.

Koostis: valge tee, bambuse lehed, kirsitükid, kaneelikoor, punane sandlipuu, aedmaasika tükid, vitamiinisegu (vitamiinid C, B3 või nikotiinhape, vitamiinid E, B5 või pantoteenhape, vitamiinid B6,B2, B1, foolhape, biotiin, vitamiin B12, maltodekstriin), aroom

 


Hinnake kaupaOstukorv  
Tühi


Uudised  Küsitlus  
Millist kohvi te ostate?[ Tootekataloog | Ostukorv | EEK või EUR | Hinnakiri | Registreeru ]

Coffeetea.info 2005-2011