Water-Studio Shop Pro
LOGI SISSE
Kasutajanimi
Parool
Unustasin parooli
Otsi  


Tootekataloog  
Kohvimasinad
Kohvioad
Jaapani tee
Valge tee
Disainitee
Yerba Mate tee
Feng Shui Tee
Nõud ja aksessuaarid
Kohvisiirupid
Taiwani tee
Oolong Tee
Maitsekohvid
Must Tee
Aromatiseeritud must tee
Rooibos & Honeybush
Roheline tee
Aromatiseeritud roheline tee
Aromatiseeritud valge tee
Taimetee ja puuviljatee
Pu Erh Tee
Professionaalsed teed
Kalebassad ja bombillad
Avaleht :: Taimetee ja puuviljatee :: Lapacho Orange – “Inkade tee”

suurendada pilti...
suurendada pilti...
Lapacho Orange – “Inkade tee”     (14 häält)
pane ostukorvi
Hind: 2.9 EUR


Kauba olemasolu laos: 20 tk.


Lapacho Orange – “Inkade tee”

Pakendis: 50 g

See e-pood praegu ei tööta, ostke palun meie uues e-poes.

Taimetee ja puuviljatee – OSTA SIIT

Lapacho, apelsiinitükid, aroomiained (Brasiilia)

Tuntud kui “inkade tee” on Lapacho tunnustatud oma pärinemismaal kui universaalse ravim.

Lapacho tee koduks on Lõuna- Ameerika, peamiselt Argentiina, Brasiilia ja Paraguay. Puu ulatub püsivalt kuni 30 meetri kõrguseni ja võib olla kuni 700 aastane. Selle õite sära on tervitusmärk sellele vaatlejale. Kaubanduslikuks kasutuseks on teeks võetud sisemine puukoor. Uus kude kasvab selle augu peale, põhjustades nii vanema koe kaitsekihi moodustamiseks väljapoole liikumise.

Inkade põlvkonnad kasutasid puutüve välimist osa, mida teatakse ka Pau-d'arco, Taheebo, Queshua või elupuuna, selle paljude väärtuslike omaduste tõttu. See on potentsiaalne toonik ka vere- ning rakkude regeneraatorina, see stimuleerib looduslikku kaitset ja taaselustab keha. See on ka uinuti, valuvaigisti, diureetik ja väga võimekas antibiootik ning viirusevastane toimeaine. Dr. Meyer uuris esimesena selle keemilist kostist ja isoleeris selle aktiivsed koostisosad. Siiski leidis ta xylodiini, väga võimsa antibiootikumi ja viirusevastase toimeaine. Mõningad uurijad ja arstid on olnud võimelised defineerima teisi omadusi nagu olemasolev rauasisaldus, mis aitab teiste meditsiiniliste ravimite manustamist, lastes kõrvaldada jääkproduktid ja toksiinid, puhastades vere ja süvendes ainevahetuse muutumist; see leevendab samuti mõningaid puudujääke ja toimib võimsa valuvaigistina.

Pehme tassitäis teeb sellest ideaalse õhtuse joogi, kuna Lapacho on looduslikult kofeiinivaba. See on rikas mineraalide ja vitamiinide poolest ja regulaarselt juues aitab see tugevdada immuunsussüsteemi. Lapacho on rauarikas ja seetõttu tõeliselt tervislik jook.

4 suure tassitäie valmistamisjuhend:
Lisa 2 supilusikatäit 1 liitrile keevale veele, vähenda kuumust ja jätka keetmist 5 minutit. Võta tulelt ja jäta tõmbama 15-20 minutiks. Lapacho teed saab ette teha ja hoida seda termoskannus või jahutatult, kuna see maitseb hästi nii kuumalt kui ka külmalt.


Hinnake kaupaOstukorv  
Tühi


Uudised  Küsitlus  
Millist kohvi te ostate?[ Tootekataloog | Ostukorv | EEK või EUR | Hinnakiri | Registreeru ]

Coffeetea.info 2005-2011