Water-Studio Shop Pro
LOGI SISSE
Kasutajanimi
Parool
Unustasin parooli
Otsi  


Tootekataloog  
Kohvimasinad
Kohvioad
Jaapani tee
Valge tee
Disainitee
Yerba Mate tee
Feng Shui Tee
Nõud ja aksessuaarid
Kohvisiirupid
Taiwani tee
Oolong Tee
Maitsekohvid
Must Tee
Aromatiseeritud must tee
Rooibos & Honeybush
Roheline tee
Aromatiseeritud roheline tee
Aromatiseeritud valge tee
Taimetee ja puuviljatee
Pu Erh Tee
Professionaalsed teed
Kalebassad ja bombillad
Avaleht :: Oolong Tee :: China Oolong Tit Kon Yum

suurendada pilti...
suurendada pilti...
China Oolong Tit Kon Yum     (21 häält)
pane ostukorvi
Hind: 2.6 EUR


Kauba olemasolu laos: 20 tk.


China Oolong Tit Kon Yum

Pakendis: 50g pakendis.

See e-pood praegu ei tööta, ostke palun meie uues e-poes.

OOLONG TEE ľ OSTA SIIT

See on Hiina Zhwjiangi provintsist pärit klassikaline oolong tee. 2005. aasta aprillis anti Ida-Hiina Zhwjiang provintsi pealinnale ,,Hiina teepealinnaö nimetus. Austava tiitli andsid linnale Rahvusvaheline Tee Assotsiatsioon, Rahvusvaheline Teekultuuri Ühing ja Hiina Kvaliteedikontrolli Keskus. Soodsad looduslikud tingimused, sajanditepikkused kogemused traditsioonilise tee kasvatamisel, samuti keeruline tee töötlemise eritehnoloogia - kõik need kokku annavad teele suurepärase kvaliteedi.
  
Oolong tee sisaldab üle 400 inimorganismile kasuliku keemilise elemendi. Peamised neist on: polüfenooli ühendid, kofeiin, vitamiinid Đ, D, E, ╩, ┬1, ┬3, ┬6, ┬12, samuti kaltsium, fosfor, raud, jood, magneesium, seleen, tsink, mangaan jt. Mangaan aitab organismil C vitamiini paremini omastada, tugevdab organismi vastupanuvõimet haigustele ja takistab vähi teket. Oolong tee suur vitamiinisisaldus tugevdab veresoonte seinu ja hoiab ära tromboflebiidi. Regulaarne oolong tee tarvitamine alandab tüsedatel inimestel kehakaalu ja parandab  figuuri ( polüfenooli ühendid lõhustavad ja väljutavad inimorganismist rasva, seejuures on oolong teel rasva lõhustamise ja väljutamise võime tunduvalt parem, kui mis tahes teisel teel. Sellepärast on oolong tee ainulaadne looduslik kõhnumisvahend. Oolong tee kustutab janu, tugevdab hambaid, reibastab inimorganismi, tõstab tuju.
 
Oolong teedel on teeleht tihedalt kookukeerdunud, paks ja tugev; peen meeldiv aroom; valminud tee värvus on läbipaistev, küllastunud, kuldpunane; küllastunud maitse on mahe ja meeldiv.

Sellel teel ei ole lihtsalt eriline maitse ja aroom, vaid ka võime muuta neid maitseomadusi iga teevalmistamise korra ajal. Peale selle saab seda teed juua ka külmalt, kuna ta ei muutu jahtudes kibedaks. Kui olete seda teed ühe korra proovinud, siis jääb selle imetlusväärne maitse teile alatiseks meelde.

Valmistamisviis:
Tee kogus: 15-18 g/l
Vee temperatuur: 70-80 ░Đ
Valmistamise aeg : 2-3 min


Hinnake kaupaOstukorv  
Tühi


Uudised  Küsitlus  
Millist kohvi te ostate?[ Tootekataloog | Ostukorv | EEK või EUR | Hinnakiri | Registreeru ]

Coffeetea.info 2005-2011